ЈП „НИСКОГРАДБА“ СО ЧЕСТИТКА ЗА 11 ОКТОМВРИ

Октомври 10, 2019

Јавното претпријатие „Нискоградба“ на своите вработени, граѓаните на Битола и на Република Северна Македонија им го честита државниот празник  11 Октомври, Денот на востанието.   

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани