Webp.net gifmaker

Се дезинфицира Широк Сокак, екипите на ЈП „Комуналец“ на терен

Март 20, 2020

ЈП Комуналец денеска продолжи до дезинфекција на улиците низ градот, а комплетно се дезинфицира и Широк Сокак. 

кому 2

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани