Webp.net gifmaker

Пронајдена мртва жена во стан на улица ,,Леринска" во Битола, дознава Апла.мк

Мај 22, 2020

Труп на  почината жена пронајден е во стан на шести кат во зграда на улица ,,Леринска" во Битола. Од Битолската пожарна за Апла.мк потврдија дека интервенирале при отворањето на стан во кој имало мртва жена. На местото прсутна е и екипа на Брза помош, а увид врши и полицијата. Од СВР Битола за Апла.мк соопштија дека добиле пријава од сосед дека во станот има мртва жена. 

Ж.З.

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани