Webp.net gifmaker

Крфица

Некои луѓе секојдневно се борат со сопствените стравови, некои полесно се справуваат со нив, а некои го чекаат вистинското време. Вистината е дека секој од нас почуватвувал страв од нешто…
Промоцијата на книга на Каракчанов за „историскиот лик и дело на Тодор Александров“ во Битола и тоа на покана на некакво профашистичко здружение на граѓани кое го носи името на…
Најавеното доаѓање на вицепремиерот и министер на одбраната на НР Бугарија, Красимир Каракачанов во Битола, со намера да ја промовира книгата за Тодор Александров, без каво и да е предимензионирање…
Страница 1 од 15

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани