Webp.net gifmaker

Жителите на Кравари, во соработка со јавните претпријатија, викендов спроведоа еко акција за чистење и уредување на јавните површини во Кравари и миење на улиците.

Советниците од „Поинаку“ изразија револт што вчера не биле повикани да се вклучат во акцијата за чистење на дивите депонии на битолскиот Баир.

Реакцијата испратена до апла.мк ви ја пренесуваме во целост.

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани