logo golemo crno
Сопственик:
Здружение за слободeн говор и професионално ивестување „Журналист“ -Битола
Адреса: Илинденска бр. 158 Битола
Тел: 078324967 ,  070366593
Oсновачи:
Жанета Здравковска, Анета Блажевска и Емилија Мисирлиевска
 
Bеб сајт: www.apla.mk
Kонтакт мејл: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Број на жиро сметка: 300060000140780
Комерцијална банка АД Скопје
Новинари: Жанета Здравковска (Ж.З.) , Анета Блажевска (А.Б.) ,Емилија Мисирлиевска (Е.М.)
 
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани