2win800x200

Гимназијалците од Горната организираат донаторска акција - ДА ИМ ПОМОГНЕМЕ!

Март 28, 2024

Средношколците од Горната гимназија организираат донаторска акција за собирање на облека и обувки која ќе трае до 3 април. 

434168019 1466947367559502 728166673250588151 n

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани