ЕЛЕМ со честитка за 8 Септември, Денот на независноста

Септември 04, 2018

ЕЛЕМ и РЕК „Битола“ на своите вработени и сите граѓани на Република Македонија им го честитаат 8 Септември, Денот на независноста. 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани