2win800x200

Силјановска-Давкова вечерва на средба со битолчани

Февруари 29, 2024

Гордана Силјановска-Давкова  кандидатот за претседател на Македонија, од ВМРО ДПМНЕ, вечерва доаѓа во Битола на  средба со граѓаните, соопштија од ОК на ВМРО ДПМНЕ.

Средбата е закажана во 18:00 часот.

Можно е да е слика од 1 лице и текст кој вели „OFO-E вмро-дпмне OK битола ARD гордана силлановска давкова средба Co грагани 29.02.2024 OK вмро-дпмне битола 18:00 часот“

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани