2win800x200

Поплавени ниви во Пелагонија

Март 05, 2024
Фото А.Блажевска  Фото А.Блажевска  Фото А.Блажевска 

Најмногу дожд во изминатото деноноќие наврна во Битола 43 литри на метар квадратен

 

Фото А.Блажевска 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани