2win800x200

(фото) Купете книга на саемот на книгата во Офицерски

Март 21, 2024

Почна саемот на книгата во Битола, насловен „!Пролетен саем на книгата " и ќе треа се до 27 март

книга 1

книга 2

 

Фото КИЦ Битола

 

Објавено од А.Б 

 

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани