2win800x200

Вклучете се во чистењето на обиколницата над Битола

Април 17, 2024

 На 21 аплрил по повод Денот на планетата земја ќе се чисти обиколницата над битола по иницијатива на OFFROAD PELISTER, 
DIRTY OLD TOWN BITOLA, MOTO CLUB KONZULI и SCill up од Битола. Организаторите повикуваат на масовност . 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани