2win800x200

Од утре „Мечо“ повторно ќе другарува со дечињата од Битола

Јуни 07, 2024

Од утре сабота 08.06.2024 повторно ви закажуваме дружење со вашиот „Мечо“.

Секој ден од 9 часот и 30 минути до 12 часот и 50 минути претпладне, и
од 18 часот и 10 минути до 21 часот и 30 минути попладне
ве чекаме на старото место во градскиот парк.

Во ден понеделник и кога времето  не е убаво „Мечо“ ќе одмара.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани