2win800x200

Маж од Битола добил ќотек од поранешната сопруга

Јуни 10, 2024

СВР Битола соопшти -На 09.06.2024 во СВР Битола, 39-годишен маж од Битола пријавил дека во заедничкиот дом во Битола бил физички нападнат од неговата поранешна сопруга А.Ш. од Битола. Се преземат мерки за расчистување на настанот.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани