2win800x200

Се степале вработени во ЈП „Стрежево“

Јуни 11, 2024

СВР Битола соопшти дека - На 10.06.2024 во СВР Битола, А.П.(39) од Битола пријавил дека истиот ден на работното место во Јавно претпријатие Стрежево бил физички нападнат од неговиот колега  В.М.. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани