Webp.net gifmaker

Ви Битола гласале 53,87 проценти од гласачите до 18 часот

Октомври 17, 2021

Излезноста во Битола до 18 часот е 53,87 проценти, соопшти ДИК. Во Демир Хисар 70,89 проценти, а Могила 66 проценти.  

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани