Webp.net gifmaker

Гори куќа во населбата Баир

Јули 13, 2020

Црн чад се издига над населбата Баир во Битола. Од Противпожарната единица, за апла.мк информираат дека гори куќа, а неколку нивни екипи веќе интервенираат на терен.

 

received 288055322436861

received 3276609105734223

IMG 20200713 193336

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани