2win800x200

Прилепчанец пријавил дека тренерот ја бакнувал и допирал неговата малолетна ќерка

Јануари 22, 2021

На 21.01.2021 во ОВР Прилеп, П.М.(37) од Прилеп пријавил дека тренерот на неговата малолетна ќерка се однесувал недолично кон неа, ја бакнувал и допирал. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопштија од МВР. 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани