2win800x200

Зетот од Мусинци го пријавил за физички напад таткото на неговата сопруга

Март 25, 2021

 

Вчера  во СВР Битола Ѓ.Р.(29) од с.Мусинци, битолско, пријавил дека бил физички нападнат од таткото на неговата сопруга, В.Г.(50) од с.Лескоец, охридско. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани