ЕСМ Подружница РЕК „Битола“ ја честита Новата 2024 година

Јануари 01, 2024

Нека новата 2024 година ви донесе добро здравје и многу среќа, успех во работата и радост во секојдневието. Заедно да градиме успешна и светла иднина!

Со почит,
АД ЕСМ
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани