„Нискоградба“ интензивно работи на реконструкција на канализацијата во потпелистерското Трново

Ноември 25, 2022
ЈКП Нискоградба Битола работи на реконструкција на канализацијата во потпелистерското Трново. 
Можно е да е слика од 2 луѓе, дрво и надвор
Можно е да е слика од 4 луѓе и надвор
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани