2win800x200

Жена нападна 55 годишен маж во Градскиот парк во Битола, тој ја пријави во полиција

Август 22, 2023

На 20.08.2023 во 14.00 часот во СВР Битола, Д.Ѓ.(55) од Битола пријавил дека на  19.08.2023  19.00 часот во Градскиот парк во Битола , тој и С.С. биле физички нападанти од едно женско лице. Се работи на расчистување на случајот. 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани