2win800x200

Новогодишни пакетчиња од Здружението на пензионери за учениците од центарот за поддршка на учењето во ОУ "Ѓорѓи Сугарев"

Декември 27, 2023

По повод Новогодишните празници Здружението на пензионери Битола на учениците од Центарот за поддршка на учењето во ООУ "Ѓорги Сугарев", им подари новогодишни пакетчиња.

 

received 335296299397744

Во пријатна атмосфера со новогодишни песнички, изработени честитки и благодарница,  директорот Роберт Филиповски, и  учениците се заблагодарија од срце

received 1024167735362763

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани