2win800x200

„Пролетниот саем на книгата“ Во Битола- 21 до 27 Март

Март 20, 2024

Почнува  „Пролетниот саем на книгата“ во Битола. Седум респектабилни издавачи со неколку илјади наслови ќе се обидат да ја поттикнат читателската љубопитност.

Офицерски дом - Плато, 21-27 Март, од 10.00-17.00 ч.

 

 

 

Објавено од А.Б 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани