Фото-Снегот уште повеќе ја разубави Битола

Јануари 31, 2023
Од утрово во Битола врнежи од снег, а Широк Сокак, Офицерски, Градскиот парк... под бело руво!  
Нема достапен опис
Нема достапен опис
Нема достапен опис
Нема достапен опис
Нема достапен опис
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани