Webp.net gifmaker

Насилник нападнал 19-годишна девојка на „Партизанска“ во Битола

Јуни 29, 2020

-На 28.06.2020 во ПС Битола, А. Н.(19) од Битола пријавила дека околу 01.40 часот на ул.„Партизанска“ едно лице се обидело физички да ја нападне и ја турнало на земја. Според пријавеното, лицето побегнало откако таа пружила отпор. Се работи на расчистување на случајот.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани