2win800x200

Жена од Ресен пријавила дека физички била нападната од снаата

Февруари 22, 2021

На 21.02.2021 во ОВР Ресен,  39-годишна жителка на Ресен пријавила дека во семејната куќа била физички нападната од нејзината снаа Р.Г.. Се преземаат мерки за расчистување на настанот, соопштија од полиција. 

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани