2win800x200

Поглед на Битола од птичја перспектива (фото: Јован Наумовски)

Ноември 26, 2023
фото: Јован Наумовски фото: Јован Наумовски

Битолчанецот Јован Наумовски со овие фотографии снимени од дрон ја доловува   Битола од една поинаква перспективата, а ноемврискиот снег создаде уметнички кадри 

received 705870798146293 copy 719x492

 

received 665242508806279 copy 1000x562

 

received 1442479369663146 copy 1000x562

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани