2win800x200

Битолчанец јаде ќотек од жената и нејзиниот љубовник

Ноември 03, 2022

На 02.11.2022 во СВР Битола, 36-годишен маж од Битола пријавил дека во Битола бил физички нападнат од неговата сопруга К.С. со која бил во бракоразводна постапка и нејзиниот партнер В.Ц. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани