Од утре паркингот кај спортската сала „Боро Чурлевски“ започнува да работи со наплата

Ноември 03, 2023
Од утре (04.11.23) паркингот кај спортската сала Боро Чурлевски започнува да работи со наплата согласно постоечките цени на услуги на ЈППЈЛП Битола
Со почит
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани