2win800x200

Првото новороденче во болница Плодност е девојче, бериќетна година

Јануари 01, 2024

Првото бебе во 2024 година во приватната болница Плодност - Битола  e женско, родено во 00.10 часот. Плодна и бериќетна ќе биде новата 2024 година. Нека е здраво и живо!

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани