2win800x200

АПЛА.МК има нова Фејсбук страница, ставете лајк и читајте на битолски

Април 03, 2024

Почитувани читатели на АПЛА.МК, од денеска порталот кој седум години е со вас има нова Фејсбук страница. Следете не и контактирајте како и досега. 

АПЛА.МК е реномирана, професионална дигитална редакција со авторски и проверени новинарски содржини изработени од наградуван новинар и свои соработници.
АПЛА.МК е препознатлива од 2017 година како ваш медиум од доверба.

Главен и одговорен уредник Анета Блажевска 

https://www.facebook.com/profile.php?id=61557780878195

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани