Webp.net gifmaker

Битолчанка пријавила дека невенчаниот сопруг ја истепал

Јули 13, 2020

 

Битолчанка пријавила во битолката полиција дека за викендив невенчаниот сопруг физички ја нападнал.

-На  12.07.2020 во СВР  Битола , Б.В.(38) од Битола пријавила дека на 11.07.2020  нејзиониот невенчан сопруг М.В. физички ја нападнал. Се преземаат мерки за расчистување на настанот, информираат од битолката полиција.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани