2win800x200

BV Business Group ја открива иднината на недвижностите со првата продавница за станови

Јули 05, 2023

BV Business Group, како пионер во овој регион во светот на конструкциите и градежништвото, со гордост го најави викендов свеченото отворање на првата продавница за станови. Овој уникатен концепт има за цел да го редефинира начинот на кој луѓето купуваат домови преку обезбедување на извонредно шопинг искуство исклучиво посветено на станови.

 Помина времето на бескрајни посети на имоти, на различни локации и потрага по стан, па сложени преговори и ризик од разочарување. Продавницата за станови на BV Business Group нуди единствено решение за поединци и семејства кои го бараат својот простор за живеење од соништата. Во удобноста на оваа продавница, клиентите сега можат да истражуваат и купуваат станови исто толку лесно како што купуваат други секојдневни предмети.
 
Замислете да влезете во продавница и да најдете огромен избор на убаво дизајнирани апартмани, секој со свој стил и удобности. Од мали функционални до луксузни големи станови, Продавницата за станови ви нуди широк спектар на опции кои одговараат на различните вкусови и преференции.
 
BV Business Group, познат по својата долга традиција која се мери во децении и усвојувањето на новините во градба пред сите, ја донесе и оваа иновација во доменот на недвижностите. Со нивната голема експертиза и посветеност на извонредност, тие создадоа искуство за купување што го поедноставува процесот на наоѓање совршен дом.
 
Продавницата за апартмани обезбедува низа поволности за потенцијалните купувачи:
 
„Неспоредлива погодност е овој концепт за нудење на станови. Кажете им збогум на безброј прегледи на имот и комплицирана документација. Сè што ви треба е практично достапно на едно место. Имаме многу опции на големини и локации на станови за да го најдете оној кој совршено одговара на вашиот животен стил„ - истакнуваат од BV Business Group.
 
Продавницата на станови се наоѓа на Широк Сокак во Битола, до салонот на А1. А во неа има и специјални зделки, попусти и стимулации достапни само за купувачите во Продавницата за станови. Низ ова искуство ве води посветен тим од професионалци кој е подготвен да ви помогне, обезбедувајќи стручни совети и персонализирани препораки.
 
 „Веруваме дека традиционалните методи за барање стан повеќе не ги задоволуваат потребите на современите купувачи. Нашата Продавница за станови нуди свеж пристап, комбинирајќи погодности, разновидност и исклучителна услуга. Ние го редефинираме начинот на кој ќе се купуваат станови. А ако ја посетите Продавницата за станови, ветуваме дека тргнувате на извонредно патување за да го најдете вашиот идеален дом“, изјави Крсте Неделковски, извршен директор на BV Business Group на отварањето.
 
 Свеченото отворање на Продавницата за станови вети дека ќе биде трансформативен настан за индустријата за недвижнини. Тоа означува ново поглавје каде што купувањето дом станува пријатно искуство.
proda
 
proda2
 
proda3
proda4
 
proda5
proda6
 
proda7
 
 
proda8
 
proda9
proda10
 
proda11
 
proda12
 
proda13
 
prodaq14
prodaq15
 
prodaq16
proda17
proda18
 
proda19
 
proda20
 
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани