Кога пешачките премини станаа паркинзи!?

Октомври 20, 2017

Вака се паркира на пешачки премин во Битола, кој не видел да знае!

Паркирањето на пешачкиот премин кај Шик-Симпо на улицата „Партизанска“ трае со часови, и не е воопшто проблем, несовесните возачи да се „фатат на дело“, ако се сака , де.  

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани