Запален контејнер на улицата „Ѓорѓи Наумов“

Јануари 27, 2020

Непознат сторител го запалил контејнерот на улицата „Ѓорѓи Наумов“ пред зградата 75 во Битола. Случајот бил пријавен во Противпожарната единица во Битола која интервенирала на лице место. 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани