2win800x200

Сообраќајка на Партизанска во близина на Болницата

Март 09, 2021

Сообраќајна несреќа се случи вечерва на крстосницата од улиците "Партизанска" и АСНОМ, на дваесетина метри од влезот на Клиничката болница.

 При судирот на две возила, полесно се повредени две лица, а полицијата изврши увид на местото на настанот. 
 
 
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани