2win800x200

Започна сезоната во ски центарот Стрежево

Декември 17, 2023

Денеска на задоволство на љубителите на скијањето започна сезоната во ски центарот Стрежево над Нижеполе. Од таму информираат дека вечерва продолжуваат  со ноќно скијање од 19.00 до 22.00 часот по цена од 400 денари за  возрасни и 300 денари деца.

 
Во понеделник 18.12.23 и вторник 19.12.23 ќе има  само денско скијање од 09.00 до 15.00 часот.

 IMG af6475fc9d008ea28ad170c1fb6e8780 V

IMG 8a80090de67abdc39f5950569f3a4375 V

IMG 60643f4d73513fa89bf424f4e2588c77 V

IMG 876f5d428b27d56fa4f950e9b31c4b42 V

IMG 05e3337d0549e2cc896a18fc6c7f612a V

IMG 999f24cf15b365723c04c79f290e1154 V

IMG 9f2823dcce33e0f656305ed2537a2b03 V

IMG e9c3fe9f5bc998f7b65d376decdd87fe V

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани