2win800x200

Петровска на црвен килим влезе во општината

Октомври 25, 2017

На црвен килим новата градоначалничка Наташа Петровска, беше пречекана во општина Битола.

2

 

Вработените ја пречекаа со букет цвеќе и аплаузи на влезот од зградата.
3
 
Во кабинетот ја пречека екс градоначакникот Талески посакувајќи и добредојде и успешни проекти
7
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани