2win800x200

Кривична пријава за младо момче што демнел битолчанка

Мај 08, 2023

СВР Битола поднесе кривична пријава против М.А.(24)од Битола поради постоење основи на сомнение дека во периодот од септември 2022 година до почетокот на мај оваа година неовластено следел и настојувал да оствари контакт со битолчанка. 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани