2win800x200

Саемски попуст во продажниот салон на „ЕМТОП“ во објектот на „Синпекс“ Битола

Март 16, 2024

Вчера во Битола беше отворен продажниот салон на новиот бренд „ЕМТОП“ сместен во објектот на „Синпекс’ Битола на Краварски пат-Битола.

За потрошувачите на „ЕМТОП“ и денес  саемски попуст на сите производи до 20 проценти.

„ЕМТОП“ е новиот бренд на „Синпекс“ Битола кој  нуди цел опсег на  алати: рачни , батериски и електрични како и додатоци, и веќе го привлече вниманието на јавноста.

На вчерашното отворање гости на „ЕМТОП“ беа и ракометарите на Еурофарм-Пелистер!

 Продажниот салон на „ЕМТОП“ е отворен денес  од 10 до 16 и 30 часот во објектот на „Синпекс“ Битола.

„Придружете ни се на патување до откривање и искусете го беспрекорниот спој на квалитет и удобност со ‘ЕМТОП’, велат од „Синпекс“ Битола.

432307815 718260547156012 5517049937859781412 n

430133084 718260947155972 1626920332000360017 n 800x533 800x533

нассс 800x534

432466487 718262547155812 500888530470453767 n 800x533

432314531 718261290489271 6274980869216498927 n 800x533

432365299 718260557156011 3025845998763374489 n 800x533

432385206 718260530489347 8314058376571851302 n 800x533

 432420228 718261870489213 8241636913361579764 n 800x533

432442285 718261273822606 146472336269419902 n 800x533

432455844 718263740489026 1789602501266758918 n 800x534

 

 

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани