Webp.net gifmaker

По 15 години подобрени условите во градинката "Пролет"

Јули 26, 2021

Најмладите заслужуваат и подобро и повеќе. Во продолжени фотогалеријата покажува какви услови имало во  градинка Пролет во Битола, но и како сега изгледа овој објект откако комплетно се бојадисани просториите и лакиран паркетот после 15 години

 фотографии пред

FB IMG 1627316424084

FB IMG 1627316426607

FB IMG 1627316429422

FB IMG 1627316432280

FB IMG 1627316437705

FB IMG 1627316440221

FB IMG 1627316442977

FB IMG 1627316447851

 

Фотографии потоа

FB IMG 1627316493879

FB IMG 1627316491642

FB IMG 1627316488780

FB IMG 1627316485588

FB IMG 1627316482363

FB IMG 1627316479745

FB IMG 1627316464774

FB IMG 1627316457771

FB IMG 1627316460117

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани