2win800x200

Денес

  На 22.2.2024 година во Центарот за култура, со почеток во 20:00 часот, Битолскиот дувачки оркестар ве поканува на нов концерт насловен „Funk & Soul“. Гостинка на концертот ќе биде…

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани