Webp.net gifmaker

Директно

Битката со коронавирусот на 41 годишна возраст ја загуби ресенчанецот Илче Котевски, претседател на Ракометниот клуб „Преспа“ од Ресен. Спортисти, колеги од цела Македонија, навивачи и други негови сограѓани со неверување се збогуваат со нивниот сосед, пријател, колега чиј живот згасна предвреме.

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани